Rolety w systemie Beclever

 

Dzięki zastosowaniu rewizji skrzynki od spodu możliwe sš różne warianty jej zabudowy. W zależnoœci od sposobu zabudowy rolety mogš być stosowane w nowym budownictwie, jak i przy renowacji już istniejšcych obiektów. W roletach istnieje możliwoœć zastosowania pancerzy z PVC lub aluminium. Komfort obsługi zapewnia: zwijacz taœmy, korba oraz napęd elektryczny. Rygle automatyczne i zasuwki ręczne (w opcji), utrudniajšce podniesienie pancerza rolety od zewnštrz, stanowiš dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.

 
 roleta Beclever rysunek poglšdowy                         roleta Beclever z moskitierš rysunek poglšdowy

Możliwe jest zintegrowanie moskitiery z roletš kompaktowš . Siatka moskitiery jest umieszczona pomiędzy oknem a pancerzem rolety. Jest to oczywiœcie opcja dodatkowa oferowana przez system rolet BECLEVER . Skrzynka rolety zawiera wtedy dwa wałki nawojowe , jeden na pancerz rolety , drugi na siatkę moskitiery . Prowadnice rolet sš wtedy również podwójne . Osobne prowadzenie dla pancerza rolety oraz moskitiery umożliwia niezależne funkcjonowanie obu osłon. System rolet BECLEVER umożliwia zastosowanie skrzynek o różnej wysokoœci w zależnoœci od wysokoœci okna .

 

 roleta beclever skrzynka biała od wewnštrz stan surowy po montażu rolety lodz                     roleta beclever skrzynka biała od zewnštrz stan surowy budynku po montażu rolety lodz

 

Wysokoœci skrzynek rolet BECLEVER:

  • wysokoœć 165mm
  • wysokoœć 205mm
  • wysokoœć 245mm

Głębokoœć wszystkich skrzynek BECLEVER wynosi 255mm (nie wliczajšc dodatkowych listew podtynkowych-opcja ).