Rolety nadstawne MS łódź

Rolety w systemie Beclever

 

Dzięki zastosowaniu rewizji skrzynki od spodu możliwe są różne warianty jej zabudowy. W zależności od sposobu zabudowy rolety mogą być stosowane w nowym budownictwie, jak i przy renowacji już istniejących obiektów. W roletach istnieje możliwość zastosowania pancerzy z PVC lub aluminium. Komfort obsługi zapewnia: zwijacz taśmy, korba oraz napęd elektryczny. Rygle automatyczne i zasuwki ręczne (w opcji), utrudniające podniesienie pancerza rolety od zewnątrz, stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.

 
 roleta Beclever rysunek poglądowy                         roleta Beclever z moskitierą rysunek poglądowy

Możliwe jest zintegrowanie moskitiery z roletą kompaktową . Siatka moskitiery jest umieszczona pomiędzy oknem a pancerzem rolety. Jest to oczywiście opcja dodatkowa oferowana przez system rolet BECLEVER . Skrzynka rolety zawiera wtedy dwa wałki nawojowe , jeden na pancerz rolety , drugi na siatkę moskitiery . Prowadnice rolet są wtedy również podwójne . Osobne prowadzenie dla pancerza rolety oraz moskitiery umożliwia niezależne funkcjonowanie obu osłon. System rolet BECLEVER umożliwia zastosowanie skrzynek o różnej wysokości w zależności od wysokości okna .

 

 roleta beclever skrzynka biała od wewnątrz stan surowy po montażu rolety lodz                     roleta beclever skrzynka biała od zewnątrz stan surowy budynku po montażu rolety lodz

 

Wysokości skrzynek rolet BECLEVER:

  • wysokość 165mm
  • wysokość 205mm
  • wysokość 245mm

Głębokość wszystkich skrzynek BECLEVER wynosi 255mm (nie wliczając dodatkowych listew podtynkowych-opcja ).