folie montażowe illbruck paroszczelne i paroprzepuszczalne łódź
nowe taśmy do montażu okien
od firmy Illbruck

Taśma ME350 illbruckFirma Illbruck wprowadziła na rynek nową folię paroszczelną do wewnątrz i paroprzepuszczalną na zewnątrz o symbolu ME350 oraz ME351. Nic w tym dziwnego ,że pojawia się nowy produkt do montażu okien gdyby nie fakt ,że owa taśma na wzór lub podobieństwo lub całkiem przypadkiem wprowadza nowy sposób klejenia do podłoża. Dotychczas taśmy izolacyjne stosowane przy montażu okien miały naniesiony pasek butylu ,którego zadaniem było przyklejenie się do podłoża z różnym skutkiem o czym wiedzą montażyści okien , lub taśmy przyklejane poprostu przy pomocy różnych klejów z "tuby". taśmy paroszczelne i paroizolacyjne

Nowa taśma firmy Illbruck , chociaż nie jako pierwsza na rynku , wykorzystuje warstwę specjalnego kleju który pokrywa taśmę i bardzo łatwo przykleja się do muru. Na szczęście firma illbruck pomyślała o pokryciu klejem całej szerokości taśmy izolacyjnej dzięki czemu przywiera ona znakomicie w każdym miejscu przyklejenia , do piany montazowej , do muru, do okna.

folia illbruck z klejem na całej szerokości ME350Jest to olbrzymie udoskonalenie pod względem praktycznym , taśma poprostu dobrze trzyma się każdego podłoża co pozwoli uniknąć błędów i niedopatrzeń podczas montażu okien , tynkowania - kiedy taśma nie rzadko podwija się i odlepia, oraz prac pośrednich gdy taśma narażona jest na przypadkowe odklejenie. Montażyści okien już zacierają ręce na nowy produkt , który mieliśmy okazję przetestować jako pierwsi w Łodzi na jednej z budów w pierwszych dniach października 2014.