Start
ul. Kopernika 76/78 Łódź 90-553     Polska
Pon - Pt :  10 - 17Sobota   :   10 - 13
images/oknalodz/31102008__695.jpg
okna w domu

Doświadczenie

Od 20 lat montujemy okna w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego , naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i usług.
okna drewniane ze szprosami naklejanymi

Okna PCV i drewniane

Okna PCV oraz drewniane ,w różnych kolorach i wzorach dopasowanych do każdego wnętrza i elewacji ,ciepłe ciche i bezpieczne.
okna drewniane łukowe

Kształty

Okna łukowe,w kształcie elipsy,okna okrągłe, dowolne trójkąty i trapezy. Harmonia kształu i koloru dostosowana do potrzeb użytkownika.
okna pcv ze szprosami międzyszybowymi

Szprosy

Okna ze szprosami w różnych kolorach. Szprosy zewnętrzne oraz między szybami, także w połączeniu z bardzo ciepłymi pakietami szyb.
oknaMS na targach interbud 2018Byliśmy na Targach
Braliśmy udział w kolejnej edycji targów budowlanych INTERBUD 2018 organizowanych w Łódzkiej hali EXPO. Gościliśmy Państwa na naszym stoisku gdzie prezentowaliśmy produkty z naszej oferty.
okna ms evolution przekrój ze wzmocnieniem termicznym Okna MS evolution do domów pasywnych to produkt o parametrach najlepszych na rynku zbudowany z 6 komorowych profili Salamander , niemieckiego producenta. Jest to produkt przeznaczony dla klientów szukających okien o nieprzeciętnych właściwościach termicznych. Nowoczesny sześciokomorowy profil Bluevolution wyposażony w trzy uszczelki to poziom termoizolacji dla najbardziej wymagających. Okna MS evolution pcv są dostępne także w wersji ze wzmocnieniem termicznym SteelPUR® dzięki któremu każde okno może osiągnąć parametr okna pasywnego. Okna MS evolution w standardzie wyposażone są w 3 szybowe pakiety o wspóczynniku termoizolacji U=0,5.
montaż okien łódź mowo illbruck Montaż okien w systemie Mowo illbruck jest obecnie najlepszym sposobem montażu okien wysuniętych poza krawędź muru w strefę ocieplenia . Okna zamontowane w osi ocieplenia budynku to najlepsze rozwiązanie pod względem termicznym choć kosztowne. Montując okna wysuwając je poza mur w strefę ocieplenia minimalizujemy wartości mostków cieplnych na obwodzie okna. System montażu Mowo illbruck to najbardziej kompleksowe rozwiązanie montażowe zapewniające osiągnięcie wysokiej szczelności. Zamiast tradycyjnej pianki montażowej stosujemy taśmę rozprężną illmod trio która wypełnia całą szczelinę montażową. Elementem nośnym całej kontstrukcji są profile instalacyjne które montujemy przez przyklejenie i przykręcenie do muru.
Drzwi przesuwne HS z niskim progiem zyskały w ostatnich latach dużą popularność i stały się bardzo lubianym rozwiązaniem wyjścia na taras. Niski próg jest jednym z atutów tego rozwiązania. Coraz częściej otwory okienne wyjść tarasowych mają znaczne rozmiary sięgające nawet 5m długości i więcej . Drzwi podnoszono przesuwne są idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach ,dzięki nim możemy uzyskać dużą szerokość wyjścia na taras nie obawiając się o wytrzymałość i sztywność takiej konstrukcji . Drzwi przesuwne HS mogą być wykonane jako rozsuwane na dwie strony dla uzyskania jeszcze większego światła przejścia.
montaż ciepłego parapetu illbruck xps Ciepły parapet XPS wykonany z twardego polistyrenu . W strefie szczególnie narażonej na przenikanie chłodu , jaką jest niewątpliwie styk ramy z parapetami , można zastosowac element który ograniczy straty ciepła w tym miejscu do minimum. Ciepły parapet illbruck xps można zastosować wszędzie i zawsze efekt będzie lepszy od tradycyjnych rozwiązań. Większość okien do nowych budynków to produkty bardzo ciepłe , z trzema szybami i profilami o zwiększonej termoizolacji , nie należy zapominać o montażu który zapewni dobre parametry izolacji. Ciepły parapet izoluje miejsce które w praktyce jest najchłodniesze na całym obwodzie okna, warstwa izolacji w tym miejscy jest po prostu najcieńsza . Na zdjęciu okno MS Evolution 92mm w połączeniu z ciepłym parapetem oraz montaż przy użyciu folii illbruck duo.
okna woodlook pcv wykonane w technologi hfl WoodLook ,Drewniane czy PCV ,nowe okna HFL Okna HFL to robocza nazwa linii okien które od strony zewnętrznej nie posiadają tradycyjnych dla technologii PVC zgrzewów wykonanych pod kątem 45º, a połączone są „na prosto”: w skrzydle w pionie, a w ramie w poziomie. Dzięki temu okno HFL w okleinie drewnopodobnej do złudzenia przypomina okno drewniane. Otwory odwodnieniowe charakterystyczne dla okien PVC można wykonać inaczej niż tradycyjnie i ukryć je w sposób niewidoczny od czoła . Nowość
okna tytanowe termo pvc ( pvc ) profil zaokrąklony listwa okrągła ciepłe okna Okna TYTANOWEtermo PVC .Ta innowacyjna linia okien została zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy stawiają najwyższe wymagania dotyczące estetyki i energooszczędności. Nowe okna wyróżniają się zaokrąglonym również od wewnątrz kształtem profilu skrzydła szer. 88mm i doskonałymi parametrami termicznymi. W skrzydłach i ramach okiennych w miejsce wzmocnień stalowych, można zastosować rewolucyjny system Wzmocnień Termicznych MS. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła profili zostanie obniżony do poziomu 1,0W/m 2K.
rolety kompaktowe beclever okna szpros naklejany zewnętrzny 40mm rolety elektryczne sterowanie automatyczne silniki ilmo Rolety okienne dodatkowo zabezpieczą otwory okienne przed słońcem ,wiatrem , oraz intruzem. Roleta nawet po podniesieniu może zabezpieczać przed insektami dzięki wbudowanej moskitierze zintegrowanej w skrzynce rolety .Rolety mogą być zamontowane na oknie , lub na elewacji budynku. Kolorystykę rolet można dopasować do koloru okien .Rolety można wyposażyć dodatkowo w napęd elektryczny sterowany centralnie lub każdą z rolet osobno. Rolety INTEGRO i BECLEVER mają tę samą bazę kolorystyczną pancerza. Skrzynki rolet mogą być przystosowane do obłożenia tynkiem lub ociepleniem.
MS więcej niż okna to marka znana od lat, a kojarzy się przede wszystkim z innowacjami w branży stolarki okiennej. Okna MS to produkty o najlepszych parametrach zarówno w PCV, aluminium i stolarce drewnianej. Od ponad 25 lat okna MS sprzedawane i montowane są w całej Polsce, a obecnie również na całym świecie. Okna Szczecin , okna Łódź, w całym kraju można spotkać salony sprzedaży MS więcej niż okna.