Montaż okien w systemie Mowo illbruck
Ciepły montaż okien w systemie MOWO ILLBRUCK

Montaż okien w systemie Mowo Illbruck umożliwia wysunięcie okna poza lico muru tak aby jego położenie było najbardziej optymalne. Istota systemu są elementy nośne na których zawieszone jest okno. Mocowanie okna odbywa się tak samo jak do muru , przy pomocy wkrętów do betonu. Szczelność montażu zapewnia taśma rozprężna illmod Trio + , która ma szczególne właściwości izolacyjne. Jest to najcieplejszy i najbardziej kompleksowy sposób montażu okien.

Elementy systemu mowo pokazane są na zdjęciu i dostarczane przez producenta w komplecie do danego montażu w ilości zapewniającej wykonanie całego montażu zgodnie z wytycznymi fimy Tremco Illbruck. Istotne jest przestrzeganie procedur i kolejności wykonywanych czynności montażowych oraz posiadanie niezbędnego oprzyrządowania. Nad poprawnym wykonaniem montażu czuwają przedstawiciele producenta.

Montaż okien w systemie Mowo illbruck jest bardziej czasochłonny niż montaż okien tradycyjny i trwa zazwyczaj dwa razy dłużej. System montażu okien mowo można można stosować do każdego rodzaju muru po uprzednim przygotowaniu podłoża