Pomiary i montaż okien
miary

Pomiary okien to bardzo ważny etap przed zamówieniem okien. Od pomiarów zależy poprawnoœć wymiarowa oraz osadzenie okien w otworach okiennych, oczywiœcie dochodzi do tego również samo wykonanie montazu. Pomiary na budowie kiedy budynek jest w stanie surowym dajš możliwoœć dajš możliwoœć dokładnego sprawdzenia różnic w poziomie nadproży .

laserobrotowy

Wykonujemy pomiary dokonujšc jednoczeœnie "niwelacji w budynku " w zakresie niezbędnym do poprawnego zaprojektowania wymiarów okien(dotyczy budynków w stanie surowym). Używamy laserów krzyżowych oraz laserów obrotowych dzięki którym, możliwa jest niwelacja poziomów nadproży okiennych , oraz wyznaczenie wspólnego poziomu osadzenia wyjœć tarasowych (drzwi tarasowe przesuwne i otwierane). Wyjœcia tarasowe montowane sš na poziomie docelowej podłogi , a z tym zwišzane jest dokładne zaplanowanie poziomu na jakim będzie jej wierzch. Na etapie pomiaru okien w nowych domach zazwyczaj nie ma podłóg, tynków ,wylewek , ale ważne jest zaplanowanie tych warstw i umiejętnoœć przewidzenia jak zmieni się wnętrze po wykonaniu prac wykończeniowych.

spax

Polecamy system montażu okien Mowo illbruck który umożliwia wystawienie okna poza lico muru nie tracšc sztywnoœci montażu i podnoszšc szczelnoœć przy użyciu taœmy rozprężnej illmod Trio zamiast piany montażowej. .

montaż okien w systemie Mowo illbruck

spax

taras z poszerzeniami na dole

elewacja

różne wysokoœci wyjœć tarasowych na jednej elewacji

elewacja1

Nowe taœmy uszczelniajšce do montażu okien ...czytaj dalej